Badania

Home / Badania

Zapraszamy do skorzystania z możliwości udziału w projekcie badawczym BIODEX – Obiektywna ocena pacjenta.

Firma Technomex ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w projekcie BIODEX, którego celem jest prezentacja wykorzystania sprzętu do obiektywnej oceny stanu pacjenta.

Placówkom, które zadeklarują swój udział zapewniamy:

  • wyszkolony personel w zakresie obsługi sprzętu oraz analizy wyników testów,
  • dowóz sprzętu (Użytkujący bierze na siebie odpowiedzialność za zorganizowanie rozładunku i załadunku sprzętu Biodex System 4 Pro z platformy samochodu do miejsca jego użytkowania (w momencie dostarczenia) i z miejsca jego użytkowania na platformę samochodu (w momencie odbioru). W przypadku nie zorganizowania w/w rozładunku i załadunku Użytkujący zobowiązuje się do pokrycia kosztów rozładunku i załadunku w/w sprzętu,
  • wykonanie pomiarów na udostępnionej grupie badawczej,
  • przekazanie wyników przeprowadzonych badań,06
  • pomoc w ukierunkowaniu dalszej rehabilitacji.

W celu prawidłowego przeprowadzenia projektu od zainteresowanych placówek oczekujemy:

  • udostępnienia powierzchni dla sprzętu Biodex System 4 Pro, np. w pracowni kinezyterapii lub sali ćwiczeń (min. 6m kw. na okres ok. 1 tygodnia),
  • udostępnienia odpowiedniej ilości pacjentów w celu przeprowadzenia odpowiednich pomiarów,
  • zorganizowanie rozładunku i załadunku sprzętu Biodex System 4 Pro z platformy samochodu do miejsca jego użytkowania (w momencie dostarczenia) i z miejsca jego użytkowania na platformę samochodu (w momencie odbioru). W przypadku nie zorganizowania w/w rozładunku i załadunku Użytkujący zobowiązuje się do pokrycia kosztów rozładunku i załadunku w/w sprzętu.

Biodex System 4 Pro, to innowacyjne urządzenie do oceny i treningu izokinetycznego z unikalnym oprogramowaniem umożliwiającym obiektywną ocenę stanu pacjenta przed, w trakcie i po przeprowadzonym leczeniu oraz indywidualne planowanie terapii.  Szczegółowe informacje na temat zestawu do oceny i treningu dynamicznego mięśni Biodex System 4 Pro można znaleźć na naszych stronach internetowych: www.technomex.pl, www.biodex.pl. System 4 to uznany na całym świecie najwyższy standard w odniesieniu do sprzętu pomiarowego i rehabilitacyjnego, co zostało potwierdzone w licznych pracach badawczych i artykułach naukowych na temat oceny i treningu izokinetycznego.

Firma PHU Technomex Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem zestawu do oceny i treningu izokinetycznego – Biodex System 4 Pro na terenie Polski.  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem.

Biodex

Firma Biodex Medical Systems Inc. posiada ponad 60 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych. Przestrzegamy wielu restrykcyjnych norm jakości, czyniąc urządzenie, które kupisz pewnym partnerem w pomaganiu ludziom. Biodex posiada certyfikaty ISO 9001:2008, ISO 13485:2003, UL 60601-1, EN 60601-1-1-2. W Biodexie nad Twoim zadowoleniem pracuje ponad 200 osób.