Aktualizacja oprogramowania

Home / Aktualizacja oprogramowania

Aktualizacja v4.60* obejmuje mieszany test współczynnika H/Q oraz test porównania wielu kątów w prewencji i leczeniu urazu rozcięgna podkolanowego. Obiektywny protokół testowy oferowany dla Systemu 4 da Ci wiarygodne dane z wyizolowanej strefy mięśniowej. Wyniki testu mogą być użyte do oceny ryzyka urazu rozcięgna podkolanowego, zarządzania procedurą rehabilitacyjną czy dla określenia gotowości zawodnika do powrotu do gry. Przeczytaj więcej o nowych protokołach dla rozcięgien podkolanowych tutaj.
Dodatkowo, ta niezmiernie ważna aktualizacja oprogramowania pozwala użytkownikom na ściągnięcie wszystkich danych o testach pacjenta i łatwą konwersję ich na format CSV. Aktualizacja oferuje również odświeżone i bogatsze dane normatywne – od dzieci, aż do dorosłych (wiek od 5 do 83 lat).


Wejdź na stronę Biodex 4 i ściągnij najnowszą wersję oprogramowania do swojego urządzenia. Zwiększ funkcjonalność systemu Biodex w Twojej placówce.

s4-download

Biodex

Firma Biodex Medical Systems Inc. posiada ponad 60 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych. Przestrzegamy wielu restrykcyjnych norm jakości, czyniąc urządzenie, które kupisz pewnym partnerem w pomaganiu ludziom. Biodex posiada certyfikaty ISO 9001:2008, ISO 13485:2003, UL 60601-1, EN 60601-1-1-2. W Biodexie nad Twoim zadowoleniem pracuje ponad 200 osób.