Udokumentuj rezultaty Wzbogadź swoją placówkę o narzędzie diagnostyczne światowej sławy

Skuteczność

Wiesz jak wielu pacjentom pomogłeś? W jakim stopniu? Udowadniaj to, zachęcaj ludzi rzetelnymi danymi o poprawie ich stanu zdrowia!

UNIWERSALNOŚĆ

Rozszerz grono Klientów – Biodex pomoże w rehabilitacji i geriatrii, poprzez medycynę pracy aż do wyczynowego sportu.

OPŁACALNOŚĆ

Urządzenia Biodex pozwalają na szybkie obsłużenie pacjenta, nie angażując przy tym nadmiernie terapeutów. To uznany standard na międzynarodowym rynku.

POMOC

Zaawansowane urządzenia badawczo-treningowe dostarczamy Państwu od wielu lat. Dzięki ogromnemu doświadczeniu służymy swoją radą i pomocą!

Aktualności


Pomóż sportowcowi bezpiecznie wrócić do uprawiania sportu z Biodex Balance Assessment for Concussion Management.

Biodex Balance Assessment for Concussion Management

Biodex Balance Assessment Concussion Manageme


  Read More

Co to jest stabilografia

Nie jest to może ekspercki artykuł o tematyce, natomiast warto zobaczyć jak traktowany jest problem stabilografii, jakie są metody oceny i komu s


  Read More

Badania Olimp Labs

Zapraszamy do obejrzenia filmu naszego Partenra - Olimp Labs. Video skupia się m.in. na testowaniu siły kończyn dolnych na fotelu izokinetycznym
  Read More

Biodex

Firma Biodex Medical Systems Inc. posiada ponad 60 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych. Przestrzegamy wielu restrykcyjnych norm jakości, czyniąc urządzenie, które kupisz pewnym partnerem w pomaganiu ludziom. Biodex posiada certyfikaty ISO 9001:2008, ISO 13485:2003, UL 60601-1, EN 60601-1-1-2. W Biodexie nad Twoim zadowoleniem pracuje ponad 200 osób.